Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

          

W dn. 12 października 2018r. Samorząd Uczniowski pod opieką pań Olgi Galas, Katarzyny Majewskiej, Agnieszki Kozłowskiej i Izabeli Piecuch przygotował montaż słowno-artystyczny poświęcony tematyce Dnia Edukacji Narodowej.

czytaj więcej

Dnia 28 września 2018 r. społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej wzięła udział w VIII Światowym  Dniu Tabliczki Mnożenia (WMTDAY), którego głównym celem było powtórzenie podstawowych zasad matematyki.

czytaj więcej

27 września uczennice z klasy Vc przygotowały dla chłopców z klasy miłą niespodziankę. Z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny zorganizowały szereg atrakcji.

czytaj więcej

Spektakl pt. "Magiczny kapelusz" to kolejna już w naszej szkole nauka o działaniu profilaktycznym Grupy T z Torunia. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w tym przedstawieniu. Aktorzy trzykrotnie wystawiali je dla naszych uczniów. Bohaterem przedstawienia był słoń Tadeusz, który nie radził sobie z akceptacją samego siebie, mimo tego, że miał dobre serce i zawsze był chętny do pomocy innym.

czytaj więcej

5 kwietnia 2018 roku uczniowie klas czwartych i piątych mieli możliwość spotkać się z powieściopisarką dla dzieci i młodzieży - Panią Idą Pierelotkin dzięki inicjatywie Miejsko-Gminniej Biblioteki Pulbicznej w Białej Rawskiej.

czytaj więcej

W dniu 28 stycznia odbyły się w naszej szkole przedstawienia i warsztaty profilaktyczne sfinansowane przez Gminną Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

czytaj więcej