Sport

Jesteś tu: Strona główna » Sport

KRONIKA WYDARZEŃ SPORTOWYCH SP BIAŁA RAWSKA W R. SZK. 2016/2017

Przedstawiamy zestawienie osiągnięć naszych uczniów w różnych dyscyplinach sportowych od września do grudnia 2016r. Zapraszamy do lektury!


WRZESIEŃ - Bartłomiej Oszajca zajął II m-ce w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatu, czym zapewnił sobie udział w zawodach wojewódzkich w Uniejowie gdzie zajął 83 m-ce.

PAŹDZIERNIK - Sztafeta chłopców w składzie: 
klasy IV: Sobieraj K., Kalinowski M., Rusinowski B., Oszajca S.
klasy V: Galas M., Kosakowski A., Klimaszewski D., Piecuch K., Szymański R.
klasy VI: Oszajca B., Gromek A., Adamczyk B., Lesiak G., Połeć A.
zajęła II m-ce w zawodach powiatowych, co dało im awans do zawodów rejonowych. W zawodach rejonowych sztafeta zajęła V m-ce.

LISTOPAD - Listopad był miesiącem gier zespołowych. Drużyna dziewcząt w piłce ręcznej po przejściu kolejnych szczebli eliminacji: gminnych, powiatowych i rejonowych zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego gdzie w pięknym stylu zdobyła mistrzostwo województwa
Skład:
Śniegucka A., Mroczek J., Nosek N., Bluszcz A., Bedełek K., Stępniewska M., Stępniak A., Biedrzycka Z., Rychlewska M., Urbańska W., Górnik Z., Różecka A., Tulin M.


Drużyna chłopców udział w igrzyskach zakończyła na II m-cu na szczeblu rejonu.


Zespoły dziewcząt i chłopców w unihokeju wygrały zawody gminne i zawody powiatowe. W rozegranych w Bednie zawodach rejonowych dziewczęta zajęły IV m-ce, a chłopcy III.

GRUDZIEŃ - W grudniu odbyły się zawody drużynowe w tenisie stołowym. Na szczeblu gminnym drużyna dziewcząt zajęła m-ce II, a drużyna chłopców w składzie Brzęczek Igor, Karpiński Olgierd i Lesiak Grzegorz zajęła m-ce I uzyskując awans do zawodów powiatowych.