Jesteś tu: Strona główna » Wycieczki

Wizyta w placówce PKO BP w Białej Rawskiej

15 listopada 2017 r. klasa IV c pod opieką wychowawcy p. Moniki Siedleckiej odwiedziła agencję PKO Banku Polskiego. Wyjście odbyło się w ramach udziału w programie "Otwarta firma" promującego Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Pracownice placówki p. Edyta Klimaszewska i p. Anna Kieszek zapoznały dzieci z zasadami funkcjonowania banku.

Opowiedziały także o tym, jak wygląda ich praca na codzień oraz wyjaśniły do czego służy wyposażenie agencji. Dzieci dowiedziały się jakie cechy i predyspozycje powinna mieć osoba zainteresowana pracą w banku, jak przebiega ścieżka edukacyjna, aby móc podjąć taką pracę. Dzieci zadawały wiele pytań, co świadczyło o dużym zainteresowaniu. Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety.

MS