Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Dzień Rodziny czerwiec 2017 r.

Tematem przewodnim tegorocznego Dnia Rodziny w naszej szkole było zdrowie i ruch. Akcja współistniała z VI Bialskim Dniem Profilaktyki. Dzieci miały okazję pobawić się na stworzonym specjalnie dla nich placu zabaw, udekorować swoje twarze malowidłami, a także uczestniczyć bądź obejrzeć szkolny "Mam Talent".

Swoje umiejętności muzyczne, wokalne i taneczne prezentowali uczniowie, a także absolwenci naszej szkoły. Dzięki współpracy z  Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną rodzice mieli możliwość wysłuchać specjalisty - neurologa i epileptologa - dr Ałbeny Grabowskiej, która opowiedziała o różnych porblemach neurologicznych dzieci i ich wpływie na funkcjonowanie w szkole oraz udzieliła indywidualnych konsultacji. Spotkaniu towarzyszyła akcja promocji książek p. Ałbeny, która także tworzy literaturę dziecięcą.