Powiatowe

Jesteś tu: Strona główna » Konkursy » Powiatowe

W dniu 7 listopada 2017 r.  przeprowadzono III KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ pod patronatem  Burmistrza Białej Rawskiej ogłoszony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Rawskiej .

czytaj więcej

20 maja 2016r. w MGOK-u w Białej Rawskiej odbył się coroczny Międzyszkolny Przegląd Piosenki Obcojęzycznej. Do konkursu zgłosili się uczestnicy SP w Babsku, SP w Białej Rawskiej, SP w Błażejewicach, SP w Chodnowie, SP w Kowiesach, SP w Pachach, SP w Regnowie, SP w Starej Wsi oraz SP w Turowej Woli.

Patronem Przeglądu jest Szkoła Podstawowa w Białej Rawskiej oraz Urząd Miasta i Gminy Biała Rawska. Natomiast organizacją całego przedsięwzięcia zajmuje się Komitet Organizacyjny w składzie: pani Agnieszka Adamczyk, pani Katarzyna Majewska oraz pani Monika Siedlecka.

czytaj więcej

7 maja 2014 roku o godzinie 9-tej sala Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Rawskiej wypełniła się uczestnikami Przeglądu Piosenki Polskiej i Obcojęzycznej Biała Rawska 2014. Uczniowie przybyli wraz ze swoimi nauczycielami i rodzicami i w napięciu oczekiwali na rozpoczęcie muzycznych potyczek. 

czytaj więcej

W dniu 29 kwietnia 2014 r. w Rawie Mazowieckiej nad Zalewem Tatar zostały rozegrane Powiatowe Biegi Przełajowe. Ogromny sukces odnieśli dwaj uczniowie naszej szkoły

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |