Szkolne

Jesteś tu: Strona główna » Konkursy » Szkolne

Halloween to ważny element kultury amerykańskiej i angielskiej. Po raz kolejny anglistki p. Agnieszka Adamczyk i p. Monika Siedlecka zorganizowały konkurs związany z tą tradycją. Tym razem, uczniowie mogli pokazać swoją kreatywność wykonując najciekawszą, największą i najpiękniejszą dynię na Halloween. Konkurs miał na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z kulturą państw anglojęzycznych, wychowanie w duchu tolerancji i otwartości na inną kulturę, zachęcenie do współpracy rodziców i opiekunów, rozwijanie umiejętności manualnych dzieci i młodzieży oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VII.

czytaj więcej

W ramach realizacji podstawy programowej z języka angielskiego nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kulturą i zwyczajem krajów anglojęzycznych, jakim jest Halloween. Nauczycielki przedmiotu: p. Monika Siedlecka i p. Agnieszka Adamczyk zorganizowały konkurs na najlepszy kostium Halloweenowy. Pomysł cieszył się ogromnym powodzeniem. Ostatecznie wystąpiło 65 uczestników!

czytaj więcej

WIERSZE POLSKICH POETEK

 

Takie hasło nosił tegoroczny SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI dla uczniów klas I-III.

Wzięło w nim udział 26 dzieci, które przygotowały recytację wierszy M. Konopnickiej, D. Gellner, W. Chotomskiej i innych poetek.

czytaj więcej

31 października 2013r. rozstrzygnięto konkurs językowo-plastyczny pt. "The Halloween Card". Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I-III naszej szkoły. Łącznie, udział wzięło 40 dzieci, co świadczy o dużym zainteresowaniu:) 

czytaj więcej

Tradycyjnie na przełomie maja i czerwca odbywa się konkurs poświecony patronowi szkoły „Jan Kochanowski – poeta renesansu – patron naszej szkoły”.

czytaj więcej
  • Konkurs plastyczny "Ozdoby choinkowe"

Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym "Ozdoby choinkowe" zdobyła Oliwia Winiarska z klasy Ib

 

| Strona 1 | Strona 2 |