Kadra nauczycielska

Jesteś tu: Strona główna » Kadra nauczycielska

mgr Bogumiła Dan - Woroniecka dyrektor szkoły
mgr Ewa Sokołowska z-ca dyrektora, nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI b

mgr Paweł Bińkiewicz z-ca dyrektora, nauczyciel wychowania fizycznego

 

 

  • mgr Ewa Karwecka

 nauczanie wczesnoszkolne klasa I a

  • mgr Anna Kowalska
nauczanie wczesnoszkolne klasa I b, nauczyciel przyrody
  • mgr Mirosława Zdulska

nauczanie wczesnoszkolne klasa I c

  • mgr Bożena Grzyb

nauczanie wczesnoszkolne klasa II a

  • mgr Jadwiga Stańczyk

nauczanie wczesnoszkolne klasa II b

  • mgr Renata Walczak

nauczanie wczesnoszkolne klasa II c

  • mgr Katarzyna Paczkowska

nauczanie wczesnoszkolne klasa III a

  • mgr Anna Przybylska

nauczanie wczesnoszkolne klasa III b

  • mgr Longina Rożniata

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV a

  • mgr Sylwia Wysocka

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV b

  • mgr Anna Dobrowolska
nauczyciel techniki, chemii, wychowawca klasy IV c
  • mgr Janina Pietrzak

nauczyciel biologii, wychowawca klasy V a

  • mgr inż. Jolanta Szcześniak

nauczyciel matematyki, wychowawca klasy V b

  • mgr Monika Siedlecka

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy V c

  • mgr Dorota Potentas

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI a

  • mgr Izabela Piecuch

nauczyciel muzyki i informatyki, wychowawca klasy VI c

  • mgr Aneta Brzęczek

nauczyciel matematyki i informatyki, wychowawca klasy VII a 

  • mgr Beata Machnicka

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VII b

  • mgr Jolanta Sławińska

nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy VII c

  • mgr Agnieszka Adamczyk

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VIII a

  • mgr Jadwiga Kulig

nauczyciel języka rosyjskiego, wychowawca klasy VIII b

  • mgr Teresa Cieślik

nauczyciel historii, wdżwr, wychowawca klasy VIII c

  • mgr Małgorzata Karpińska

nauczyciel matematyki, fizyki, chemii, wychowawca klasy III a (gimn.)

  • mgr Barbara Adamkiewicz

nauczyciel matematyki, techniki, wychowawca klasy III b (gimn.)

  • mgr Bogusława Filarczyk

nauczyciel języka polskiego, nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy III c (gimn.)

  • mgr Daria Frączak

nauczyciel geografii, przyrody, wychowawca klasy III d (gimn.)

  • mgr Jolanta Dziubińska

nauczyciel historii, wychowawca klasy III e (gimn.)

  • mgr Olga Galas
nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Weronika Rakowska
nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Katarzyna Majewska

nauczyciel języka rosyjskiego

  • mgr Walentyna Dziedzic 

nauczyciel języka rosyjskiego

  • mgr Krzysztof Kopka

nauczyciel historii, WOS, Edukacji dla bezpieczeństwa

  • dr Grzegorz Łysoniewski

nauczyciel historii, geografii

  • mgr Grażyna Popowska-Soszka

nauczyciel plastyki

  • mgr Dorota Grad

pedagog, nauczyciel wspomagający

  • mgr Agnieszka Kozłowska

psycholog, nauczyciel wspomagający

  • mgr Krzysztof Kuba

nauczyciel wychowania fizycznego

  • mgr Jacek Trojanowski

nauczyciel wychowania fizycznego

  • mgr Alina Kończak

nauczyciel matematyki, informatyki

  • mgr Ewelina Zdrojek

 nauczyciel religii

  • lic. Hanna Walczak

nauczyciel religii

  • lic. Zofia Libera
nauczyciel religii
  • mgr Jolanta Kwiecień
nauczyciel bibliotekarz, świetlicy
  • mgr Barbara Nowaczyńska
nauczyciel świetlicy
  • mgr Magdalena Gowin
nauczyciel świetlicy
  • mgr Małgorzata Charzewska
nauczyciel świetlicy
  • mgr Katarzyna Miągowska
logopeda
  • mgr Anna Śmierzyńska
przebywa na urlopie